"Любити дошкільний заклад – це знати його історію!"

Історія дошкільного навчального закладу №79, розташованого в місті Харкові, просп. Тракторобудівників 160-Є, починається з 24 вересня 1972 року, коли вперше в його стінах пролунав дитячий голосок.

З дня відкриття, дошкільний заклад був у відомстві заводу ім. Малишева.

Перший завідувач, Віхренко Ірина Федорівна, самовіддано працювала над створенням матеріально-технічної бази закладу, постійно піклувалась про відповідальне, турботливе ставлення працівників закладу до дітей, а методист, Чижевська Валентина Єфимівна, завжди була в курсі нових педагогічних результативних підходів, спрямованих на розвиток, навчання та виховання дітей. А до того була кропітка, напружена праця персоналу під керівництвом завгоспа дошкільного закладу, Кротової Любов Гаврилівни: завозилися меблі, посуд, іграшки, висаджувалися зелені насадження.

У 1990 році дошкільний заклад був переданий у відомство управління освіти Московського району. Другим завідувачем була Ієвлєва Валентина Сергіївна.

З 2004 року до 2018 року дошкільний заклад очолювала Мельникова Марина Олексіївна, «Відмінник освіти України» - виважений, творчий, ініціативний керівник, яка продовжила славні традиції закладу, З 2018 року до 2019 року завідуючою закладу освіти була Ніколінко Тетяна Віталіївна. З 2019 року по теперишній час керівник закладу Гречаннікова Світлана Іванівна, яка піклується про забезпечення належного рівня навчально-виховної діяльності з дітьми, створення гарного мікроклімату в колективі та спрямовує діяльність колективу на розвиток творчих нахилів та інтересу дітей дошкільного віку до пізнання оточуючого світу. З року в рік дошкільний навчальний заклад радикально змінюється на краще: - оновлюється матеріальна база закладу, сформовано активний, працелюбний, професійно-грамотний колектив. Завдяки плідній співпраці керівника, колективу та батьків дошкільний навчальний заклад має прекрасний естетичний вигляд. З любов’ю оформлені всі куточки закладу. Кожна група має свій індивідуальний, оригінальний імідж. На високому рівні моральний клімат в колективі.

Адміністрація постійно дбає про відповідальне, материнське ставлення працівників до дітей, створення сприятливих, комфортних умов для перебування дошкільнят в закладі, всебічного їх розвитку, творчої самореалізації, формування життєвої компетентності, ціннісного ставлення до навколишнього світу.

За 44 роки плідної педагогічної діяльності в нашому дошкільному навчальному закладі створено свій стиль, традиції та особливості організації навчально-виховного процесу. Достатньо пройти світлими, естетично оформленими коридорами, заглянути в затишні групові кімнати, спальні, поспілкуватися з маленькими «чомусиками», привітними працівниками, і одразу стане зрозуміло, що тут працюють творчі люди, для яких любов до дітей є сенсом життя.

Добре відомо, що все, до чого пригорнулося серце в дитинстві, залишається назавжди. І саме тому ДНЗ № 79 – це той дім, де дітям затишно і весело, де їх люблять і дбайливо доглядають. Тут піклуються про здоров’я дітей і про якісну підготовку до сучасної школи.

Наші традиції

У дошкільному закладу проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

День знань (1 вересня)

Вересень - початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. 1 вересня - світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраві осінні вбрання. У дитячому садку в цей день красиво і урочисто – усе прикрашено повітряними кульками, гірляндами квітів, різнокольоровими прапорцями.

День знань у дитячому садку вимагає ретельної підготовки. Ще в серпні колектив дитячого саду починає підготовку до цього дня. Треба продумати сценарій, вибрати ведучого, підготувати костюми для казкових персонажів. День знань у дитячому садку повинен пройти цікаво для всіх вікових груп. Заздалегідь готуються і лунають запрошення для батьків. Свято є свято, і на ньому повинно бути багато гостей.

День Дошкілля

День дошкілля – це ще одна нагода «золотому трикутнику» - педагогам, дітям та батькам – спільними зусиллями подарувати одне одному радість, створити барвисте і сонячне свято, насичене вітаннями, музикою і сміхом.

Новий Рік

Свято Нового року - найдавніше з усіх існуючих свят. Ялинкові іграшки, саморобні сніжинки, морозні візерунки на склі, привітання від Діда Мороза та подарунки, перев’язані гарними стрічками ... Усіх цих дрібниць діти чекають цілий рік. Але саме головне для них - це, звичайно ж, незабутнє свято!

день Нового року за старим стилем.

Характерною прикметою новорічного свята є щедрування — давній народний звичай церемоніальних обходів хат із побажанням щастя членам сім'ї та розквіту господарства.

Свято 8 березня

Лагідні промені сонця. Несмілий передзвін краплинок і струмочків. Перші квіти. Разом з цими характерними ознаками весни приходить до нас і перше весняне свято – Міжнародний жіночий день. Це один із самих світлих, всенародних свят, зігріте любов’ю і вдячністю до жінки-матері.

Це радісне, весняне свято бажаним гостем входить в кожен дім.

День незалежності України

(24 серпня) День незалежності — найважливіше національне свято в Україні.

Народ України святкує річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

В нашому садочку також прийнято відзначати та проводити:

- дитячі дні народження;

- музично-літературні конкурси;

- спортивні свята та розваги;

- дні здоров'я;

- пізнавальні екскурсії;

- виставки дитячих малюнків;

- спектаклі запрошених дитячих театрів;

- дні відкритих дверей.

Кiлькiсть переглядiв: 0